Tema: Vinogradska
Pogledaj jedan post
Old 06.11.2017., 00:16   #8496
Quote:
josipa.jopy kaže: Pogledaj post
Prije 3 tj smo dobivali poklon vrecicu od Violete koja je sadrzavala 8 pelenica i paketic vlaznih maramica. Uz napomenu sestara da nam muz donese jos par komada.
Isto dobila paket Violete.
zahvaljujuci jednoj starijoj sestri njeznog glasa koja mi je dvije noci uzela malenu da odspavam par sati u komadu potrajale su mi te pelene do kraja , jos ju je uzimala u djecju sobu redovno da ju presvuce jer je vidjela da se jedva dizem nakon carskog.

netko trazio preporuku za operatera,dr. Grgica ne bih jer mi je on bio na carskom zajedno s jos jednim,zasio me na desnom kraju kao da me zmesario.
Moja doktorica rekla da mogu poslije na plasticnu da mi srede taj nabor koze s kojim se mucim i dalje da zaraste sve kako treba.
Mama me previjala 3x dnevno po bolnickom pravilu i kako nije bilo napretka s cijeljenjem rane,nakon dva tjedna smo presli na koncept vlaznog cijeljenja hidrogelom i zadnjih pet dana nekom kremom za dekubitus i kronicne rane,jos mrvicu mi fali da povrdinski se zatvori,njezna nova kozica je nastala i s obzirom da je pregib ispod trbuha jos mi lijepi gaze na kreme da mi to zastiti.
Na prvom carskom bila dr.Kosec i jos jedna kojoj se ne sjecam imena. Nakon nje mi je oporavak od bolova bio par mjeseci prije desetak godina,ali tanko zasiven rez koji je ok zacijelio.
chani is offline  
Odgovori s citatom