Pogledaj jedan post
Old 29.09.2008., 14:20   #11
Quote:
ssnjof kaže:
kak'i su mu bili rezultati? kako mu se svidio biciklistički dio? poglavito mislim na prvi dio...
Isao je sat i pol. Bilo mu je po obicaju dobro i zanimljivo. Rezultatom je zadovoljan, jer je usporedio vremena s nedavnim kronometarskim u Porecu i skuzio da mu izgleda brdo lezi.

Quote:
ssnjof kaže:
od potpune opreme, preko kompletnog presvlačenja s čarapicama i frizurom, do gaća-jajara i dupetara & kesa s prilozima koje se vijore na vjetru....
Lijepo je kad netko moze i s takvim odmakom gledati. Zanimljiva je to psiholosko-socioloska situacija.
Usput eleboriram za gel. To je gel namijenjen za medicinske svrhe. Ako trebas hladiti vece dijelove tijela kao kupis i 2,3 komada. povrsina jednog obloga je odoka 13x25cm.

Quote:
sajo034 kaže:
kako ozlijeđeni trkač pati kad nemože trčati...kad želja za trčanjem razdire tijelo i um,a moraš čekati...
Al' ni ne patim narocito, jer davno bih vec crkao onda. Slozio sam algoritam koji me dosta dobro stiti. No kako namjeravam na jednu "utrkicu" u blizoj buducnosti sad se vec pitam kako ce sve ispasti. Jos nisam poceo trcati, jer bolovi ispod casice jos postoje, ali nije to klasicno grebanje. Vjezbam malo nogice, ali ne prejako i nesto bicikl te vjezbice snage. Mozda protrcim sutra. Ili bar navratim na klupski trening.

Quote:
ssnjof kaže:
generalno, ne čini li vam se da ljudi daju preveliko značenje "sakrivenim" dijelovima tijela?
Da. Al' ne znam kaj da kazem na ovo, jer bi samo rasprava o ovom pitanju bila dovoljna za topik. Zato ja volim reci da je najbolje ljepotu zena ocjenjivati po cicoj zimi. Vidi se samo lice, eventualno kosa, a to (mi) i je ono najvaznije u fizickom dijelu.

@Jackie, ako te zanimaju sve primjedbe javi se mom bratu. On ne skriva ni pohvale ni pokude.

Quote:
rip kaže:
svako malo usporavam i čekam pregledne situacije da ih zaobilazim, kad mi se žena počne rugati da "koji sam ja štreber" ?!?
Ja svoje suputnike znam dovesti do ludila kad pustam pjesake na zebri ili aute iz sporednih ulicica.

Quote:
rip kaže:
Rekreacija je u stvari bolja stvar od sporta.
goredolje is offline  
Odgovori s citatom