Pogledaj jedan post
Old 30.08.2010., 09:31   #8
Quote:
Lord H.G. Wells kaže: Pogledaj post

Tako da mislim da zapravo i nema neke razlike između grupe i fan page-a. Grupe bi trebale biti striktno grupe ljudi (primjer: firma otvori grupu, ali za svoje zaposlenike, suradnike i sl.), dok fan pageovi trebaju biti nešto što širi broj ljudi preferira (ista ta firma otvori fan page za sve koji koriste njihove proizvode).

S komercijalne strane gledano, po meni je isplatljivije otvorit fan page (takve samo i imam ), prije svega zbog privatnosti, nema spama (pa makar on bio i dobronamjeran), i sve se nekako ozbiljnije drži. Za prodat ili naplatit, također mislim da nema velike razlike između grupe i fan page-a.
Sviđa mi se tvoja paralela na grupe i fan pages. Ima nešto u tome.

S komercijalne strane, treba mi savjet kako unovčiti fan site od nekoliko tisuća fanova? Zapravo, koja je granica, odnosno, broj fanova kad stranica može početi donositi novac? i naravno, na koji način?

Netko je spomenuo sms, ali nije objasnio što i kako. Meni jedino pada na pamet da se naplaćuje drugim tvrtkama, da postave svoju obavijest na taj fan site, ali opet, sa previše reklama, obavijesti, fanovi će se skidati sa stranice....
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Odgovori s citatom