Pogledaj jedan post
Old 28.01.2004., 10:20   #5
Mislila sam se ne javiti na ovaj topik, ali ne mogu previdjeti i preshutjeti spominjanje potrebe postojanja radionica...

Mjesto da se raspitujete o rasprodajama i jurite gradom u potrazi za puderima, prochitajte dnevni tisak, prosurfajte netom...

U svakom vecem gradu u Hrvatskoj postoje razlichite shkole, techajevi, radionice kakogod...(npr Radionica odgovornog roditeljstva temeljene na realitetnoj terapiji)

Konkretno za Zagreb znam da je u doba bozhicnih blagdana ( to su oni u kojima ja ne uzhivam ) pod podrshkom waldorfa u Kazalishtu drushtvene kritike odrzhana Radionica za roditelje koja je pochela predstavom 'Jingle Bells, Jingle Bells' gdje je u prvom planu istaknut strah djece zbog roditeljske vike.

U odvijanju predstave uchestvuju i svi polaznici Radionice aktivnim diskusijama.

Bespredmetno mi je nabrajanje ostalih jer ih ima doista mnogo - npr Otvoreno uchilishte 'Korak po korak' ima i svoj site, oa im se mozhete obratiti mailom.

Naravno da shkole i radionice i slichno postoje...samo treba malo volje da bi se ukljuchilo u rad.
magic is offline  
Odgovori s citatom