Pogledaj jedan post
Old 17.01.2007., 14:55   #13
Quote:
zaboravljena kaže: Pogledaj post
... ne želim biti pesimist, ali... Dobro da je otišla liječniku. Ja sam prije 4 godine imala tumor (dobročudni, hvala Bogu), koji sam napipala još u srednjoj školi (koje 4 godine prije toga) ali isto tako bila uvjerena da je riječ o limfnom čvoru koji će prije ili kasnije sam nestati, a kako je to područje malo iza/ispod uha nije se toliko vidjelo niti je smetalo pa sam ga zanemarila... Ipak po dolasku k liječniku, ustanovljena je dijagnoza tumor mixus, žlijezde slinovnice, koji je u roku desetak dana morao biti vani... Još jednom napominjem da to ne mora biti slučaj kod tvoje cure no opreza nikada dosta, pa tako ni to ne treba prepustiti slučaju... Sretno!
To se isto meni dogodilo... neke 3 godine razni su mi doktori (međuostalim i orl) govorili kako se radi o limfnom čvoru, kako nije ništa važno, da ja preuveličavam... Ali vrag mi nije dao mira i otišla sam na svoju ruku otorinolaringologu koji me naručio na operaciju u prvom slobodnom terminu. Ista dijagnoza: tumor žlijezde slinovnice. I moj je tumor bio benigan, hvala Bogu!
nina7 is offline  
Odgovori s citatom