Pogledaj jedan post
Old 27.12.2008., 13:40   #1977
Quote:
Charlotte S. kaže: Pogledaj post
Sto se tice garancije, kako da ju ovjerim? Da li samo zadrzim racun kao potvrdu ili sam trebala ici tamo da mi oni ispune onaj obrazac za garanciju u kutiji?
kupila sam fen u mercatoru i nije mi otvarala kutiju da izvadi jamstveni list, već je samo rekla da dođem s tim i računom neki drugi dan pa da ovjerim...ja idem iza nove, kad se vratim u zg....

Quote:
liliput99 kaže:
evo i ja sam se odlucila za peglu za kosu, definitivno neku remington.
za sada mi je najvise zapala za oko Shine Theraphy. Allexis, zanima me malo podrobnije kakva je, posebno ovaj dio: Damage reducing conditioning plates are infused with Avocado and Conditioners ? Nisam godinama imala peglu za kosu, tako da sam totalni amater dok odabirem. Imam plavu farbanu, prirodno suhu i valovitu kosu....Pa mi je nekako ovaj dio bio pripramljiv.
meni je odlična....jako dobro izravna, meni je bilo dovoljno samo jednom proći pramen da bude ravan...peglala sam na 180, ali ide do 230 kome je potrebno jače...kosa mi je inače skroz zdrava i mekana, ali sam je htjela baš zbog tog avocada što pušta....osjeti se dok peglaš da ispušta to nešto, jer ti bude pramen nekako kao "mokar" kad prođeš peglom, kao da para bude, al se odmah posuši....i dugo bude ravna...čak ni na vlagu se ne digne....ja sam skroz zadovoljna....jer mi jedna frendica imala neku remingtonku koja nije ni približno tako dobra bila...ne znam koja...

btw. u mercatoru je na akciji za 357 kn do 31.12....i po redovnoj cijeni je tamo najjeftinija...drugdje sam vidjela da bude preko 500 kn...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom