Pogledaj jedan post
Old 11.05.2007., 14:16   #19
Uz sve naše tegobe i moja je, niti dvomjesečna curica, dobila Escherichiu c. Gadna upala koja je prešla na bubrege.
Ne moram ni pričati koji je to užas za nas bio. Ja umrla od straha.
Izašli smo iz bolnice. Primili antibiotike a sada ceporex dalje.
Zanimaju me iskustva drugih roditelja. Naime, mala je sada sva nervozna, nekako se trza (počela je mahnitalo mahati rukama i nogama), cendrava, u snu se stalno trza i grči. Medicinska u bolnici nam je rekla da četvrtog dana bebe reagiraju na antibiotik grčevima i da je to to. Ima li još tko taj podatak. Jer, ja se sada bojim svega.
Ah da, i jezičak joj je stalno bijel s malim talogom. Znam da inače to znači neki disbalans u organizmu, je li moguće da joj je to od antibiotika i svih raznih sranja koja pije? B-complex, Bebinos za grčeve, vitamin d????
Ne znam kako sada njoj pomoći, kojih se znakova paziti i bojati, ja se sada bojim doslovno svega.
Vjerojatno bi me inače njena pojačana aktivnost ručica i nogica veselila i vidjela bi to kao napredak a sada se toga bojim.
I da, je li moguće da ona, još uvijek pod antibioticima, može ponovo dobiti bakteriju? Prije par dana smo radili urinokulturu i bilo je u redu.
zizitop is offline  
Odgovori s citatom