Pogledaj jedan post
Old 20.12.2003., 18:44   #12
ja sam kad sam bila mala citala knjigu za svaku zenu i tam je pisalo kak djetetu objasnit da kad se mama i tata vole oni zele i dijete i onda tata stavi svoj penis mami u vaginu i onda ispusti neku tekucinu i onda od nje nastane dijete. i zamislila si to nekako ko cijepljenje, ono, kad ti treba se piknes i zdravo dovidjenja.

da, i ne pada mi na pamet ispitivat mamu o njenom seksualnom zivotu i proslosti i ko ju je kad ju je. i nadasve bih cijenila da mi vrati istom mjerom. mislim, kad su se ona i moj stari znali onolko kolko ja znam svog decka, ja sam vec hodala so what the fuck mi ti imas rec? da stvar bude bolja, ona ne zagovara kontracepciju neg apstinenciju i prica kak za malo radosti poslije bude puno zalosti (fala mama ) i nicim ne spominje kak se ta zalost da prevenirat (valjda misli da je dosta kaj mi je kupoval teen) i generalno se tak postavlja prema seksu da kad bih sluuuuucajno negdje in da future ostala trudna ona bi za to saznala kad bi sama vidla da imam trbuh i ne zicam pare za tampone.

odoh u offtopic.

kaj te briga kaj ces joj rec za 1o-ak godina?

da ja sad otvorim temu o jutarnjim mucninama, da se na vrijeme pripremim?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom