Pogledaj jedan post
Old 28.01.2003., 16:23   #1
Vitiligo - može li se izliječiti? [OBVEZNO PROČITAJTE PRVI POST!]

Pravila postanja na temi "Vitiligo"

Poštovane forumašice i forumaši, molimo vas da pozorno pročitate sljedeća pravila prije postanja na ovoj temi.

Na ovoj temi DOZVOLJENO JE pisati o liječenju vitiliga lijekovima koje propisuju liječnici/dermatolozi, ali i o biljnim pripravcima svih vrsta (biljke, kreme, ulja, čajevi i sl.) i kozmetičkim preparatima (puderi i sl.).

Na ovoj temi NIJE DOZVOLJENO pisati o homeopatiji, bioenergiji, srebrnoj vodi/koloidnom srebru, MMS-u i ostalim alternativnim načinima liječenja (izuzevši biljne preparate koji su, uz službenu medicinu, jedini dopušteni). Također NIJE DOZOVLJENO ostavljati linkove koji vode na stranice s travarima, iscjeljiteljima, homeopatima, osobama koje se bave bioenergijom i sl. One koji žele pisati o takvim načinima liječenja upućujemo na pdf Alternativno liječenje.

Reklamiranje nije dozvoljeno. Slobodno preporučujte liječnike, biljne preparate, razmjenjujte iskustva o lijekovima, ali ne s ciljem zarade!


Kršenje ovih pravila rezultirat će sankcijama ovisno o procjeni moderatora (kartoniranje, brisanje upisa, baniranje).

Osim ovih pravila, na temi vrijede i sva ostala pravila pdf-a Zdravlje.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Moderatori pdf-a Zdravlje (5. listopada 2012.)
--------------------------------------------------------


imali neko od vas iskustva s ovim oboljenjem kože
ili bolje da pitam jel je neko uspio izliječiti?
ja imam tu bijelu mrlju na koži koja se pomalo širi
još uvijek se ne primijeti puno, pa i nije tolki problem. mogu je prekriti šminkom, mada ne prekriva savršeno.
raspitivala sam se o tome ali nema pouzdanog lijeka
još uvijek se ispituje.
znali neko nešto o tome???
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 05.10.2012. at 21:31. Reason: dodavanje uvodne napomene
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom