Pogledaj jedan post
Old 09.01.2010., 11:52   #90
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
pogriješila sam, mislila sam sa ic-om vrhom četvrte....
pa ono, u minikvadratu je s venerom(a stvarno djeluje kao kvadrat normalni, našla sam se u opisu...), sekstilu neptunom(nisam analizirala previše ovaj aspekt) i ac-om(kažu da me ovo izvlači iz teških situacija, snaga oporavka i slično), težak mi je u kontekstu opozicije s ic-om(još u četvrtoj mi je mars) i konjukcije s mc....
izražen je zato što je na kraju devete(utjecaj na desetu isto), u konjukciji s mc, i u škorpionu....
Mislim da Pluton u konjukciji sa mc-om nije fatalan učinak u smislu fizičke primijećenosti, nego želja (a i sposobnost) utjecanja na tuđi život, bilo koja vrsta utjecanja na dubinsku promjenu, transformaciju, kod okoline, bilo to na pozitivan ili negativan način. On osvještava ono ispod i izvlači to na površinu. Isto i za ac, tražiš ono unutar sebe i želiš to osvijestiti. Možda tebi ne djeluje tako, ali sasvim sigurno površnost ti nije u opisu karaktera. A ono čime ćeš se baviti u životu, tome ćeš biti apsolutno posvećena, dakle nikakva površnost ne dolazi u obzir, snažno i emotivno. Ovo sa ic-om… ako Pluton predstavlja regeneraciju, mogućnost oporavka, možda to može značiti i da se ti ne možeš kod kuće regenerirati, da si tamo sputana i da te vuče dolje?
.calexico. is offline  
Odgovori s citatom