Pogledaj jedan post
Old 07.02.2005., 14:02   #13
Post Ne znam, ne znam

Cuj, nije mi namjera ikoga braniti, ali Raos se smijao sve dok nije cuo za smrt mladica. Onda se naglo uozbiljio. Bilo je vidljivo da je sokiran. Istina, vulgaran je on lik i cesto prelazi granicu dobrog ukusa, ali u sustini je plemenit. Cak i za Malnara se to moze reci. U javnosti se predstavlja kao satro lud, ali privatno je prilicno normalan covjek. A vidi se i iz nekih njegovih rijeci da drzi do ljudskog zivota. Barem mi se cini. Raos je, pak, vrhunski intelektualac. Procitao je doslovno tone knjiga, preveo stotine tisuca stranica stranih tekstova.
Vecina likova koji se javljaju u Malnarovoj emisiji na ovaj su ili onaj nacina retardirane osobe, ali su iskreni i ne stide se svoje gluposti. Ne kazem da je to apriori dobro, ali ima sharm. Ali ova Kljajo, to je ispod bilo koje razine. Zato je, cini mi se, od Raosa dobila zasluzenu porciju. Izuzetno amoralna osoba. Bez obzira na opce stanje duha i dekadenciju medija, ne bi smjela imati medijski prostor. Nema ni jednog razloga da je se glada ili slusa. Ona je najlosiji i potpuno neoriginalni dio Malnarove jedinstvene emisije.
Tragaoc is offline  
Odgovori s citatom