Pogledaj jedan post
Old 24.03.2013., 16:35   #4325
Smile

Quote:
ramzay kaže: Pogledaj post
Ha ha , pa nisam rekao kad mu treba 3 kW , u svibnju recimo. Ovo kako je počelo sa snijegom krajem ožujka moram se malo i ja korigirati.

Tih 3 kiloWata sam naravno odvalio onako iz rukava , računajući da bilo koji mali kotao nema snagu ispod 14 kW.

Tu je zapravo trik, ispod 15 kW nema norme, i tu je raspašoj, mogu reći da imam najboljeg , najvećeg , i sve mi plavuše moraju vjerovati jer nema metra ispod 15 cm, pardon kW, ali bude uskoro ha ha ,

Je nam ga skrojila naša draga teta Angela samo 4 cm , ja tu tetu ne kužim pa kaj ona misli sa 4 cm, kaj bu s tim
Ha ha duhovito moram rec.Nemoramo uvijek biti smrtno ozbiljni. Razgovarao sam s covjekom iz cm tehnicke sluzbe,objasnio mi je neke detalje o kotlu EKO CK. njegov je savjet da u mom slucaje uzmem P20kw i uzmem najmanji plamenik od 14kw. KOTAO p 20 ima puno vecu povrisinu za predaju topline ako sam dobro razumio pa bi mu i iskoristivost trebala biti bolja.Snaga se moze i dodatno smanjiti ali s obzirom da je i spremnik u kombinaciji pokusat cu mu naci program koji kotlu najbolje odgovara pa da on radi punim plucima na moju radost i veseljeSavjete autoriteta na formu pozorno pratim pozorno procitam i pokusavam nauciti sto vise . Ako grijesim molim ispravite me.
RobyH is offline