Pogledaj jedan post
Old 21.06.2009., 23:15   #193
Ne znam bome, nije ni meni to jasno sa tim izderavanjem sestara
Na mene se sve te dane niko nije izdera ni bija neljubazan prema meni, a bome sam im znala itekako dosađivat.
Prvo noć kad su me doveli svako malo sam tražila da mi skinu CTG da mogu šetat po predrađaoni, kad god bi mi se približili sa nekakvom infuzijom pitala bi ih šta je to, zašto mi to daju i je li se baš mora, došla sam im sa gelom na noktima, prije nego mi je muž doša ja mislim da sam ih dvadesetak puta pitala kad ću moć zvat muža, nakon šta sam rodila svaki dan sam ih tražila čiste lancune, novu spavaćicu i novi manitil....
Sad kad na to gledam pa vjerovatno bi ja sama sebe ispalila bar jednom
Je, bija mi je muž na porodu, ali on je bija tamo samo tri ure, nije bija na prijemu, brijanju, klistiranju, svo ono vrime šta sam ležala u predrađaoni, ni onih dvi ure dok sam ležala sama u boksu, a bome ni onih petnaest dana nakon poroda šta smo ležali ja i mali u bolnici.

Žao mi je svih onih koje su imale negativno iskustvo, ali ako već pišemo svoja iskustva onda pišemo onako kako je bilo i ja ne mogu napisat ništa drugo nego da su svi bili fer i korektni, bez da sam tražila ikakvu vezu ili da je neko intervenira za mene.
Girasole is offline  
Odgovori s citatom