Pogledaj jedan post
Old 06.11.2017., 10:21   #7944
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Ima ih kojima su ostavili dede-bake pa prodaju a ne uredjuju.

Po meni bedasto na pol uredjivati kad vecina sredi po svom. Bila sam u jednom gdje je lik stavio novi laminat na pod i frisko farbao stolariju da izgleda uredno. Jbga, i tak bu unutra cupala to i stavljala parkete i pvc jer ne dihtaju prozori. Ne moze mi to dignut cijenu stana. Jos smijesnije kad lupe nove plocice a instalaciju nisu dirali.
Jedno je kad kupujes manji stan za sebe i par godina jer selis od staraca a drugo kad ga mijenjas za veci i za obitelj i tu mislis ostat gro godina. Sredit ces ga radi svoje sigurnosti i gusta iz temelja. A ne godinama trpit necije sarene plocice, laminat i lakiranu kuhinju.

U naravno da je jedino tlocrt bitan. Ne zelim rusit sve zidove da bi imala raspored kakav hocu. Naletis na super stanove pa su sobe izbice od 7-8 kvadrata. Ni ormar ti ne stane u sobu. Ili hodnici koji se protezu kroz cijeli stan i 10 vrata, nist povezano. Lodje iz soba umjesto iz boravka. A ni jedan zid nemres rusit jer je nosivi / unutra su zajednicke instalacije / nekadasnji dimnjak.
Po ovom kaj pises Brogan, nisi jos ni zagrebao sa kupnjom
Slažem se sa svime.
Najvažniji je tlocrt sa točnim dimenzijama i orjentacijom. A to ima 5% oglasa.

Koliko sam ja skužio, većina stanova koji se prodaju je nasljedstvo, umrla baba, pa 3 unuka prodaju i podjele stan.

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Stanovi koji imaju nekoliko tisuca pogleda i jos u oglasniku imaju neku ozbiljnu manu
Druga ozbiljna mana je sto su preskupi
Da se njihovim vlasnicima zuri, snizili bi cijenu
Kad im vec bude frka, snizit ce

Dobri stanovi sa dobrom cijenom nestanu u roku par dana i zato treba stalno pratiti njuskalo
STanovi koji se dugo prodaju generalno imaju 2 mane:
-nerješeno vlasništvo ili neka slična zavrzlama
-precjenjeni za ono što nude.

Nije probelm ako stan ima neke velike mane, prodat će se i taj po PRIKLADNOJ cijeni

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Pitao sam za djabe? Imam lośa iskustva s agencijama i toliko o njima.

Putem javne drażbe prodaje samo sud?

Osim agencije ne postoji drugi naćin prodaje, da se ne bude na mjestu?
Nemam nikog poznatog u ZG, kome bih to povjerio.
Ako si u Hr, fino isprazniš stan od svih stvari, počistiš sve, napraviš dobre fotografije stana i zgrade izvana, TOČAN tlocrt i na Njuškalo. I jednom mjesečno dođeš otvoriti stan potencijalnim kupcima.
baustelac99 is offline