Pogledaj jedan post
Old 15.11.2017., 22:29   #33
Za vrtić, ja ga sama ne želim dati u vrtić jer on definitivno nije ok s djecom koja se normalno razvijaju. On bi možda još i pokušao s njima ali četverogodišnjaci su već u fazi kad si biraju društvo i ne možeš im samo reći "odi kod ovog novog klinca i budite si najbolji frendovi", znaju se događati i izrugivanja i direktni upiti što s njim nije u redu, na kraju krene i odbacivanje da bi ostao izoliran.
I u parku si uvijek nekako izabere ekipu drugih koji ne pričaju, kao da se nanjuše Tako da mislim da je svako dijete drugačije i da pogotovo kod ovakvih poremećaja treba biti na oprezu. Mi živimo dosta zatvoreno, on je jedinac, mi (roditelji) isto, nemamo rodbine niti frendove s djecom, navikao je biti stalno sa mnom. Kad se tu još dodaju komunikacijske teškoće i slaba koncentracija, manjak interesa za učenjem, ispadne da mu je vrtić trenutno najmanje poželjna varijanta.
imata želim vam brzo i lako privikavanje na puno radno vrijeme! Super da imate tako dobre tete koje si daju truda.
bela-12 hvala na savjetima, svakako ću se pozabaviti Centrom i vidjeti malo oko tih prava...
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom