Pogledaj jedan post
Old 09.04.2008., 10:25   #14
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
zavaljena ili ulegnuta ili sedlasta.. uglavnom imaš naglašene rogove kao i ja.. to bi bilo to.. ili edit: čitam sad to bi kod tebe značilo da ti je maternica dosta daleko postavljena pa je zato otežano začeće
meni nije rečeno da ću imati problema kod začeća, već da se kod toga događaju rani spontani, a čitam na netu da se zbog toga mora mirovati od prvog dana kad se sazna da si trudna
Jesi ti mirovala?
ja imam zalegnutu maternicu,kao i moja mama,ostala trudna bez po frke,prva trudnoća nije uspjela jer je bebi prestalo srce kucati,ali to nema veze s položajem maternice
sad sam u 33. tjednu i sve je ok - opet ekspresno ostala trudna
doktori se ni ne obaziru na to,jer svatko je drugačiji,2 zuba pa nisu ista
ne brini
ja sam u početku morala mirovati jer sam imala par dana nekakve smeđe flekice,ali to ima jako puno žena bez obzira na građu maternice,nakon toga sam više nego aktivna,normalna trudnoća
imam ti ja jednu frendicu koja ima termin na isti dan kao i ja i ona ima tu dvorogu maternicu - sve je ok,više se odmarala nego inače,otišla je na komplikacije za svaki slučaj,a na konto toga možeš dobiti bolovanje - trudnoća joj je isto normalna,kreće se po vani,radi po kući,sve u svemu ok,zato ne brini,nego
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom