Pogledaj jedan post
Old 17.11.2013., 21:57   #1073
Ja sam mislila da znam što tražim, sad više nisam sigurna.

2 veze iza mene, jedna prekinuta iz nezrelosti i nespremnost na ozbiljnost a druga ni sama neznam. Bili smo ok, jako dobar momak u svakom pogledu, godina dana veze. Ali, zaključila sam da između nas stoji emocionalna nekompatibilnost, relativno sporazumno smo to prekinuli iako je još bilo emocija s obe strane. Rekla sam mu da želim "nešto više" a da ni sama nisam znala što je to.

Neko vrijeme sam osijećala krivnju iako je to sada zatvoreno poglavlje. Nedavno sam opet nešto započela s drugim ok momkom ali i dalje to nije to.
Pitam se imam li prevelika očekivanja od ljubavi i od partnera općenito. Ne mislim na fizički izgled, nemam nekakav tip bitno mi je da dođe do klika i kemije. Mišljenja sam da mi je potrebno netko emocionalno, intelektualno sličan, da me razumije da se kraj njega osijećam kao ja. Sa svakim partnerom je nešto nedostajalo od toga. A bome ne vidim na vidiku nekog takvog.

Mlada sam, imam 21 godinu ali neznam tražim li previše, jesam li realna uopće što se tiče izbora partnera ili se trebam malo spustiti na zemlju. Nadam se da ne spadam u onu grupu ljudi sa nerealnim očekivanjima, ako jesam, može li se to uopće promijeniti i kako?
williamka is offline  
Odgovori s citatom