Pogledaj jedan post
Old 26.10.2006., 20:27   #14
Quote:
lolita11 kaže:
ok, nemoj se sad ljutiti...samo komentiram ono sto sam vidjela na fotkama i imas pravo, nisam bila tamo da mogu procijeniti.....ne kritiziram ja tebe uopce i hvala sto si nam objasnila..izgleda da je taj hotel bio iznimno skup jer se u zagrebu u esplandai ,barem koliko znam od svoje sestricne koja je tamo imala svadbu, placa puno puno manje, a mislim da sve ne moze biti vrhunskije, ne?
smijem samo pitati-ovo nije zlobno pitanje-zasto ste agenciji dali 6000€? sto su vam oni dali zauzvrat?
Hotel je bio Ambassador u opatiji, 5 zvjezdica i cijene u skladu s time.
A u agenciji smo platili sljedece: Ukrasavanje crkve ( tu sam uzela sve sto se moglo uzeti) vjencanicu, odijelo, svo cvijece za svadbu, snimatelja (bili su dva), pozivnice na hrvatski i francuski buduci da mi je dragi iz Fr pa je tako moralo bit, a i pozivnice su bile medu najskupljima u katalogu, konfeti, stalci za cvijece i svijece, oblacenje smedih stupova u bijelo platno kako bi dvorana izgledala ljepse, svjetlosni efekti u dvorani, svadbena torta i ukrasavanje stola na kojem su je iznijeli na bazen, vatromet sa svim potrebnim dozvolama za ispaljivanje, dva video walla i prikazivanje nekih snimki plus prijenos sa plesnog podija na video wall cijelu vecer + projektor za to, karaoke (hostese i ono gdje prolaze rijeci) i njih dvoje, koordinatori koji su bili s nama do 5 ujutro.
I sredili su nam smjestaj za goste iz Francuske i sve drugo sta je trebalo.
__________________
If life gives you lemons - make a lemonade!
BebeHappy is offline  
Odgovori s citatom