Pogledaj jedan post
Old 11.03.2010., 22:34   #69
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Eh ovako.

Kad bih imala potpuno slobodne ruke, a u cilju bi mi bilo dijete nešto naučiti, ja bih ovako.

Ukoliko je ta tuđa bilježnica od nekog iz razreda, onda taj dotični nema bilježnicu, jel?

E pa fino. Ovom koji me hoće prevariti dala bih finu ocjenu iz te posuđene bilježnice, ali bih u isto vrijeme tražila da mi bilježnicu donese ovaj koji je bio dobar frend i posudio. On bi bio, očito, bez bilježnice pa bih mu fino dala jedinicu u zalaganje.
Nakon toga bi ovom prvom fino objasnila kako je zbog svoje ljenosti i nemara doveo u nevolju nekog drugog, pa neka se sad fino zapita tko će mu više htjet priskočit u pomoć te u kakvo je stanje sad doveo prijateljstvo sa dotičnim kojeg je usosio.
Lijepo si ti to zamislila, ali mislim da ti umovi nerade tako, i izazvala bi kontra-efekt.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom