Pogledaj jedan post
Old 24.04.2005., 12:20   #21
Quote:
BioSamVojnik kaže:
Suddenly guy take his gun from his belt , dog approach to him with piece of wood in his mouth, waving his tail, he put the piece of wood in front of guy’s legs, the Serb put the gun in dogs mouth and he pulled the trigger.......
Jednom sam bio u prilici da sam morao ubiti psa. Zauzeli smo položaje na rubu jednog sela. U jednom je trenutku odnekud došao prekrasan njemački ovčar. Ali nekako se čudno ponašao. Isprva smo ga zvali, htjeli smo mu dati nešto za jesti. Ali on je samo režao. Onda je počela pucačina sa četničke strane. Prvo puščana, a zatim i minobacačka. Pas se stresao, počeo cviliti i pobjegao. Nakon par sati, ponovno se pojavio. I ponovno je režao, a zatim napao kolegu. On se uspio odmaknuti, nije ga ugrizao. A onda sam shvatio, pas je od silnog granatiranja prolupao. Nije bio bijesan, nego je čisto prolupao od straha. Nismo ga uspjeli dozvati niti umiriti. Bio je strašno agresivan. Nije bilo druge. Uzeo sam pušku i naciljao mu u glavu. Nisam mogao, bilo mi je žao. Nisu mogli ni drugi. Otišli smo dalje, pas je ostao u selu. Je li preživio, ili ga je možda ubila koja od granata, ne znam.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom