Pogledaj jedan post
Old 25.04.2013., 11:36   #83
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
išli smo sa prijateljicom (malenom s kojom se lijepo i rado druži, al ne u parku) i ponijeli punu kesu igračaka -nadobudno sam mislila da će htjeti sa frendicom u pješčanik. prethodno smo razgovarali tko će sve tamo biti i da je sve svačije..obećala je da neće vikati.
ništa od toga. frendica brijala svoj film, a ova se fiksirala na ljulju.

ništa ne pomaže..možda kad bude starija.. tamo nemaš gdje pisati, samo su kamenčići, šljunak, ne posjedujemo vozila (za sve je još premala) ... mah, odustajem od parkiranja po parkovima..fakat nea smisla..čisto maltretiranje. očito ni moje dijete tamo ne uživa nego uzrokuje frustracije.
mi imamo sličnih situacija, ne nužno s ljuljačkom nego s bilo čim i bilo gdje, uključujući i epizode u parku nekad je to ljuljačka, nekad nečija igračka, naša igračka, nekad je u pitanju odlazak iz parka.. ili po doma, izlazimo negdje a on ne želi ustati sa bibija, oblačiti se, što god.

u svakom slučaju, ja mu objasnim, pokušala sam i sa "ajmo još jedan krug bibijem/još minutu ostati/još malo... pa onda idemo/moramo vratiti/pustiti..." ali imam dojam da on uopće ne razumije što mu ja kažem i što pod time mislim ima dvije godine, priča okej za dob rekla bih, ali nemam pojma jel ne razumije me kad mu kažem "još samo malo" ili razumije ali jednostavno nema šanse da ikad posluša, osim ako mu samome ne dopizdi

edit - a što se pušača tiče, vani mi ne smetaju. osim da baš mu pušu dim u lice, al mislim da mu netko namjerno to napravi da bih uzela čik i zgasila im ga na čelu i smeta mi što ih bacaju posvuda okolo, i onda djeca to nađu i idu stavljati u usta; mislim, pa imaš koš za smeće pet metara dalje, digni dupe i baci ga na predviđeno mjesto za to.
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Odgovori s citatom