Pogledaj jedan post
Old 20.09.2016., 18:16   #72
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Svaki odnos je zaseban. Spomenuti razvodi nisu ovdje tema. Potpuno si fulao poantu mog upisa i ne razumijem zasto sada naskaces. Pricam o generalizacijama koje se ovdje rasipaju sakom i kapom. Demantiram valjanost takvog nacina razmisljanja, demantirat cu ga i dalje kao iracionalan i kao logicki pogresan.

Odgovori ti meni na pitanje - zasto ti je tako tesko povjerovati da postoje muskarci koji ne prolaza kroz dramaticne razvode?
Nisam ni rekao da prolaze, ali pogledaj realno situaciju i to je ono što ja komentiram.

Početna pozicija muškarca i žene u razvodu, je kakva? Jednaka?

Moguće da je jednaka, da nemaju djece i da su zarađivali jednako, čim ubaciš djecu, lijepo odgovori i reci, tko ima prednost u svim pregovorima? Ako on hoće djecu, što može?

Quote:
66ind kaže: Pogledaj post
Išli smo ali je ona rekla da ne vidi smisao terapije.
Živimo i dalje skupa jer je ona prije par dana tražila pomirdbu radi djece. No pomirdbu bez diranja, bez emocija, bez ičega. Za sada je tako kaže. Ne može mi pružiti ništa od navedenoga, moram čekati da joj to prirodno dođe ali nije sigurna da li će ikada doći. Mislim da neće jer stalno spominje prošlost. Eto, živimo dan po dan, gdje sam ja nemam pojma. Da li sam sretan ? Nisam. Da li je ona ? Mislim da nije ni ona. Kuda nas ovo vodi - nisam siguran. Zvuči zbunjujuće i jest, totalno.
Što je s poslom, ona počinje raditi?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom