Pogledaj jedan post
Old 16.09.2017., 16:00   #428
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ne možemo znati koliko bi mu i da li bi uopće klasična medicina pomogla. ima ljudi kojima alternativna pomogne i isto tako kojima klasična ne pomogne. ......
Točno. Ne možemo, na žalost. Međutim, napisao sam što je on sam rekao kad je vidio gdje je došao i kad se suočio s istinom. Ponavljam, sam je rekao da je pogriješio što se išao liječiti alternativnim metodama šamanizma, liječenja energijom sunca.....

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Gargamišamel
Baš tako, niti je medicina svemoguća, niti alternativa, niti tradicionalna medicina. Niti smo mi mogli biti vidoviti i vidjeti što bi njemu pomoglo, mnogo je faktora....
O pohlepi farnaceutske industrije ne treba trošiti riječi. Manipulacije lijekovima su stvarnost. Isto kao i manipulacije s alternativnom medicinom.
Koliko mi god smeta svako negiranje stvarnosti koja dokazuje da se lijekovima manipulira, toliko mi smeta i inzistiranje na svemogućnosti alternative. A to je ono što se kod Mišaka često tvrdi.
Vrlo rijetko pijem ikakve tablete (posebno antibiotike i tablete protiv bolova). Skloniji sam čajevima i propolisu. Međutim, ima situacija kad su lijekovi ti koji jedini mogu dobro, učinkovito i brzo pomoći oboljeloj osobi da se vrati u stanje prije bolesti.
Zato tvdim da je svako generaliziranje štetno kako za pojedince tako i za zajednicu. Na žalost, ljudi koji su bolesni često znaju nadu tražiti i u tim područjima. Ne krivim njih nego one koji im uzimaju masnu lovu obećavajući med i mlijeko.....
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom