Pogledaj jedan post
Old 31.08.2008., 22:48   #20
Quote:
snuppi kaže: Pogledaj post
ja sam sad na terapiji medazolom, tablete i vaginalete. I još pijem Lactogyn, s kojim ću nastaviti još neko vrijeme. Da li treba poslije terapije uzeti još neke vaginalete za vraćanje ph, ili ne. Vidim da svi to spominju, a kako je meni 1. put da ih uzimam ne znam.
kupi si vagisan vaginalete pa nakon medazola njih stavljaj,isto tako kupi s još jednu kutiju lactogina i pij ju nakon što popiješ antibiotik,vagisan su ti vaginalete od mliječne kiseline koja vraća ph rodnici

što se tiče rojazola on je za gljivice i kristina ga je dobila jer se često nakon antibiotika dobe gljivice pa zato da ih sprječi ili ako ih i dobi da ih odmah sanira

ako hoćeš možeš i njega kupiti ili geonistin,canasten,plimicol jer to je sve protiv gljivica,ali po mome mislim da netrebaš jer piješ lactogin ali pošto sam ja ziheraš ja sam pila lactogin i svejedno stavljala te vaginalete,ako ćeš njih stavljati onda njih stavljaš prve nakon medazola a onda nakon njih ide vagisan,to je logički jer su ovo lijekovi a vagisan nije pa on ide zadnji,tako sam ja radila i znam da se tako radi jer sam radila u gin. ordinaciji
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom