Tema: Manpower
Pogledaj jedan post
Old 29.09.2012., 16:44   #10
Quote:
Murikala kaže: Pogledaj post
To sa mafijaškom i tajnom organizacijom sam stavila čisto sarkazma radi Nažalost, ni prvi ni zadnji oglas na koji sam tako naletjela, ništa čudno, daleko od toga, al' da me živcira, jest. Kojeg vraga se imaju skrivati? Dobro je neki forumaš jednom izjavio (ne sjećam se koji, sorry): "Kako bi bilo da mi njima šaljemo životopise bez imena i prezimena; ne bi nas niti uzeli u obzir". Mišljenja sam da osoba koja traži posao bar može imati tolika prava da zna za koga se prijavljuje, gdje se nalazi poslovnica tog poduzeća, koja im je glavna djelatnost itd.? Ako već oni od mene zahtijevaju moje osobne podatke... Ne, ne smatram da sam otkrila toplu vodu i sl., nisam od jučer na zavodu, al' bojim se da neke stvari nikad neću naučiti tolerirati

Kad sam već kod toga, ima li tko od vas da se ikad javio na ovakve oglase i bio pozvan na razgovor? Ikakva iskustva?
Pa firma XY je unajmila MojPosao da umjesto njih odradi selekciju - vjerovatno da im suzi izbor
A naravno da MP neće napisati za koju firmu.. kao ni jedna druga agencija za posredovanje
Jedini slučaj za koji ja znam da je pisalo ime firme je bilo kad je Hill radio selekciju za H&M - ja sam bila jedna od pozvanih - i to si pitala

Iako baš nemam neko lijepo mišljenje o tim agencijama i kvalificiranosti njihovog kadra, Manpower mi je ispao posebno dno - slala sam im jednom molbu i ostane ti CV u njihovoj bazi... i jedan dan, ženska me nazove da dođem na testiranje, kao "našla je moje podatke u bazi podataka... trebaju nekog za voditelja prodaje, za jednu od telekomunikacijskih firmi... a eto, ona vidi po mom iskustvu i završenom faksu da bi ja odgovarala tome, pa kad bi mi odgovaralo da dođem na testiranje?"
Mic po mic, ispalo da je to prodaja ovih telefonskih paketa tako što grebeš ljudima po vratima
Samo ne znam u kojem dijelu mog životopisa ili molbe je našla informaciju koja bi ju iole navela da je to nešto čemu stremim u životu... o bitnosti diplome za obavljanje takvog posla neću ni ulaziti
kiss me is offline  
Odgovori s citatom