Pogledaj jedan post
Old 03.01.2011., 17:03   #6
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
e tu je problem, neznam cija je karta u copilot-u, nigdje ne pise, jer taj copilot sam skine kartu s neta(preko wifi-a) kad se instalira aplikacija. al u svakom slucaju bolja je od navteqove pogotovo za manja mjesta, al kad odem na navteq.com tamo je odma na homepage-u navteqova karta (nesto tipa google maps) koja je dobra, štoviše potpuna ali kad skinem za igo, vidim da nije to to (npr. čakovec; ova sa sajta ima sve kružne tokove, sa prikrajcima, dok ova za igo nema pola njih, i fale neke ceste)..

a ovo s linkovima, nije problem ako se linka na drugi forum koji ima u sebi nepocudne linkove, vec je problem ako se stavi direktan link na na sadrzaj s nekog file hostinga, pa ne vidim poantu slaganja tutoriala za odredjenu navigaciju kad ne smije biti direktan link na sadrzaj, al otom potom...
U CoPilotu su CoPilot karte, kakve oni naprave takve su, ja neznam koju si ti Navteq kartu koristio i koliko staru, ali ja s ovom nemam problema, uglavnom po veličini karte vidiš sve. Opet ću te pitati koji CoPilot imaš, razmišljam o tome da isprobam noviju verziju, sa novijim kartama (ali da ne bude samo karta cijele europe koja teži 1gb ili više). Koliko sam uspio shvatiti 8.0 ne ide na Froyo, a noviji CoPilot ne povlači sam karte ???
ghost is offline  
Odgovori s citatom