Tema: Down sindrom
Pogledaj jedan post
Old 09.12.2005., 11:26   #97
A što su ti rekli šogor i šogorica? Šta je to moglo biti?



Quote:
Babanroga kaže:
!

ti ides u Zadru na preglede i kontrole ili dolazis kod ovih nasih bisera ovdje? ides li i negdje privatno?

btw. imas li kakve info o ovom novom Centru za DS u Puli?

Ja ti idem svugdje , uglavnom u Zadru naravno. I uglavnom sam nailazila na zatvorena vrata, prolila sam puno suza, muž se par puta pošteno ispičkarao sa pojedincima i sad je više-manje okej. Naprimjer, nisam mogla dobiti najobičniju uputnicu za otorinca nakon nekoliko opstrukcija i jedne hospitalizacije , dr mi je tada rekao da pretjerujem i ako tako nastavim da ću obolit na živce
U početku sam polazila od pretpostavke kako su ljudi fini i dobri i kako mi nitko neće zatvarat vrata obzirom na dijagnozu. Sad sam velika i naučila sam da u mom selu ne pali 'lijepo vas molim' nego 'slušaj ti pičkatimaterina' i nevjerojatno, dobiš sve
Ima jedan doktor skojim smo se posvađali par dana nakon poroda jer mi je napravio jednu pizdariju , sad smo skoro pa najbolji frendovi
I tako...vodila sam ju Rijeku kod pulmologa (thanks magic), u Zagreb kod otorinca (thanks t@nja), a jednom godišnje idemo u Zg kod genetičara.
Tija is offline  
Odgovori s citatom