Pogledaj jedan post
Old 31.05.2016., 11:22   #38
Quote:
theone123 kaže: Pogledaj post
Da, nazalost, pitam. Jer ne mogu s njim pricat o ovome pa sam trazila savjete drugih ljudi koji bi mogli nesto reci. Mozda nije pametno, ali je takva situacija i meni ce se uskoro raditi o krovu nad glavom...
Ali i ovo je vrsta odgovora. Hvala u svakom slucaju
Nemaš problem sa njegovima nego sa glupim dečkom koji nije dovoljno zreo za samostalan život i za curu. Tak. On nije dobar dečko samo je slab. To su različite stvari koje ljudi brkaju.
Budi pametna i nađi drugoga dečka, ne pokušavaj od tuđih stvari, automobila, stanova sebi napraviti budućnost. Njegov te se brat ne tiče. Ni on ni što je taj brat dobio od da napomenem, svojih roditelja.
Nisi u vezi sa njegovim bratom, njegovom mamom ili tatom nego sa njim.
On nije za ozbiljnu vezu i odgovornost, nije mu dovoljno stalo do tebe kako to ne vidiš i... ne zna se ni za sebe pobrinuti.
Makni se i ne tjeraj svoje. Imaš tek 25 godina.
Nađi posao ili otiđi negdje u Austriju, negdje u inozemstvo i stvori sebi uvjete za život. Onda ćeš imati stan, auto sve ako ne budeš davala lovu šakom i kapom. Sazrijeti ćeš kao osoba pa ne buš trčala za ovakvim bedakom.
Vidiš da od toga sa njim i od njega nema ništa i da bi kod njega hrmbala kao rob. Zašto si toliko očajna da si se tako priljepila za bezveznog maminog i tatinog sina ? Zašto ne nađeš neku kvalitetniju, zreliju osobu za vezu i brak. Pravog dečka. Hoćeš sebe i buduće dijete upropastiti sa takvim bezveznjakom i njegovom zadrugom ?

Quote:
Valjda bi se i on trebao izborit.
Trebao bi ali ne želi. Da ponovim:ne želi.
Kamo gledaš, kamo gledaš u tom inatu i forsiranju da od žabe iz bare napraviš princa ?
Quote:
Nije mi bitno to. Bitno mi je da sam moj momak ima muda se izborit, ili BAR UPITAT, reci svojima da zeli nesto samnom i ako nam mogu pomoc. Dok se ne snadjemo, dok ne vidimo kako nam ide zajedno i ostalo.
On to ne želi, njemu je i ovako dobro, ne voli te da bi to napravio.
Ne misli o vama kao ti. Kako to ne kužiš ?

Quote:
Ne vidim nista lose da nam se pomogne ako se moze niti sam i najmanje proracunata, samo zelim da zapocmemo zivot zajedno, gledam sve moguce opcije. I ne, nisam nikad bila od onih kojoj momak sve placa ili nesto, stovise, sve sta sam zaradila zadnjih 3 godina sam potrosila na nas i opet bi napravila isto.
Koliko je on potrošio na tebe ?
Daj se saberi sa tim glupostima oko toga mlitavog maminog sina. Vidiš da je on njihov priljepak.
Znam mlađeg dečka koji će sam raditi na drugom kraju države iz želje da zaradi i da je samostalan. Sam će se snaći bez mamice i tatice i izboriti za sebe. Jedno je biti dobar sa roditeljima a drugo biti nesamostalan i ovisan blento kao tvoj.
O čemu ti onda pričaš ?
Ja bih željela, ja bih htjela, ja, ja... ali on to ne želi, kako to ne vidiš ?
On to ne želi. On želi živjeti na tvoj račun i od tebe uzimati lovu za svoje koji imaju hrpu love pa kjupuju stanove. Neš ti karaktera od muškarca za brak. Baš evo nema boljega od njega.

Curo draga pametnija si i kvalitetnija osoba od njega. Pobrini se za sebe i nađi sebi par. Nemoj da te očaj veže uz takvog sebičnjaka i bedaka samo zato kaj si očajno željna živjeti sa nekim i imati kakvu takvu obitelj . Ne buš ništa dobila od njega i njegovih, samo ćeš davati.
Ni imovinu, ni lovu, ni njegovu brižnost, ni ravnopravnost a kamoli pomoć.
Daj se saberi i pobrini za sebe.

Zadnje uređivanje pozitivax : 31.05.2016. at 11:39.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom