Pogledaj jedan post
Old 03.10.2017., 11:54   #3721
Quote:
Maja Lo kaže: Pogledaj post
Nemamo još nijedan, prosli mjesec bila na provjeri prohodnosti jajovoda, nazalost skroz neprohodno, tako da mi je ginekolog rekao da se javim za mpo. Dosta sam citala o ovom doktoru i odlucili odmah njemu, ne da mi se gubiti vrijeme po bolnicama. Inace je spermiogram super, i ja imam uredne ovulacije jer smo godinu dana pokusavali i pratila sam ovulaciju onim digitalnim testovima i kod ginekologa. Ja cu za mjesec dana 28 godina, zarucnik je navršio 30, ali eto s mojom dijagnozom nemamo kaj cekati vise. Tako da se nadam da su samo jajovodi bili problem i ajde barem iz druge da uspije. Tebi želim sreću, ti si već sve nalaze pripremila?
Jesam, pripremila nalaze i u postupku sam....i ja sam pocela sa dvadeset i koju...ali eto kao da sam na pocetku, samo starija dosta. Uglavnom mislim da bi ti trebala procistit jajovode i onda bi mogla prirodno zatrudnit....meni je problem bio muski faktor. Pitaj lucija svakako za to....jer svakako si mlada da nebi procistila jajovode. Ne razumijem zasto ti dr nije to rekao, a ne odmah mpo
Brigita Ana is offline  
Odgovori s citatom