Pogledaj jedan post
Old 23.07.2011., 18:53   #16
Evo izvještaj o primjeni recepta koji sam stavio gore.

U petak sam kupio meso u navedenom omjeru, samo kod nije bilo potrbušnice pa sam uzeo masno meso s rebara. Ukupno za 2,5kg smjese. U mesnici su mi izrezali na kocke.

Doma sam nasolio sa 50g soli, nakon toga je odležalo jedno sedam sati. Imao sam malo problema s mljevenjem pa sam prvu rundu morao napraviti u blenderu. Nakon toga je odležalo još oko 16 sati. Danas iza podneva sam sve samljeo na srednju šajbu (cca. 4mm) i ostavio da odleži dva sata.

Nije mi se dalo raditi ćevape jer nemam tuljac, pa sam napravio pljeskavice. U cca. pola smjese dodao sam papar, sitno sjeckani tamni luk i tvrdi sir sličan kačkavalju (rekli su mi kako se zove, ali sam zaboravio).

Pekao sam na električnom roštilju koji nažalost nije neka sreća, ali je uspjelo. Temperaturu u pljeskavici sam kontrolirao ubodnim termometrom. Ispečeno je u well done stilu.

Vrlo je ukusno, po meni je malo preslano (ja bih skinuo sol na 1,5%), ali mi je društvo reko da je njima OK i da nije preslano. I puristička varijanta (samo meso) i ova sa sirom i lukom je dobra, ova druga mi je interesantnija i tu se svi slažu. Pljeskavice su ispale vrlo kompaktne, dakle nema granulacije u strukturi.

Kao prilog smo udarili užički kajmak i šopsku salatu.

Dosta je zezancije u pripremi, jer se meso lijepi po rukama i dobro vam dodje asistent za dodavanje začina, luka, sira, zdjela i drugih potrepština. Po meni vrijedi truda, nabavit ću malu mašinu za mljevenje mesa pa će sve ići lakše.
NafNaf is offline  
Odgovori s citatom