Pogledaj jedan post
Old 30.05.2004., 13:13   #9
Quote:
Inače, prijemni niti nije takav problem, (ne znam na koji ekonomski fakultet misliš ić) ali mislim da je u Zagrebu frka čisto zbog količine ljudi koji polažu prijemni.
Da, upravo tako prijemni niti nije takav problem. Međutim, pitanje je na koji faks misliš ići u Zagrebu, Rijeku, Splitu i Osijeku.
Ako pretendiraš na zagrebački, najbolje je da si kupiš zbirku zadataka sa prijemnih i prošvrljaš po tome.

Koliko se sjećam na hrvatskom jeziku imaš više gramatike, nego književnosti. Informatiku uči po onome koja je literatura na prvoj. godini faksa-ta literatura ti piše na Internetu-ja sam je imala i informatika je po toj knjizi bila vrlo jednostavna. A sada što se tiče matematike, ne znam koju si školu završio/la, ako si išao u bilo koju gimnaziju, matematika ti neće biti problem, a ako si išao u bilo koju drugu četverogodišnju strukovnu školu, moja preporuka ti je da si tjedan dana prije prijemnog uzmeš instrukcije. Obavezno dan prije prijemnog izađi u grad i reci što znaš, znaš i provedi se. Također, jedan dio ovisi i o sreći na prijemnom i ovisi kakva će ekipa biti na prijemnom s kojom se piše. Možda će ti netko pomoći, možda netko neće, možda će ti se svi međusoobno pomagati i itd, a debelo ovisi tko vas čuva. Vjerujem da su kriteriji u ostalim gradovima nešto niži, ali to ovisi.
Nadam se da ćeš uspjeti i da će rezultati biti pozitivni. I javi, kako si prošao/la. I sretno.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom