Pogledaj jedan post
Old 05.08.2014., 15:38   #9
Evo ja punim 18 godina i trazim neki forum na kojem bi mogla naci neke informacije o promjeni prezimena. Naime, moja situacija je vrlo slicna prvom postu i moja majka kada se rastala od mojeg nesudenog oca ostog je trena promjenila prezime ove nistarije. Naravno i meni je htjela promjeniti ali nije se htjela nikome moliti pa eto ja nosim njegovo prezime.
Takoder moj cjenjeni otac ne pita za mene i postao je sve samo ne uzoran...drugim rjecima nistarija i propalica a mogao je imati sve...da ne ulazim dalje..komentiram ovaj post jer sam procitala kako je honey napisala kako je to vrlo tasto i sebicno jer navedena majka zeli promjeniti prezime i oduzeti prava...
Sad govorim iz svog iskustva...ja mislim i smatram iz prve ruke kako je to vrlo ispravno i zapravo odgovorno. Ne znam kakve je probleme i stvari prosla sa djetetovim ocem no ako se on nikada nije brinuo za svog sina trebo bi izgubiti sva prava.
Meni je ovo prezime samo teret i sramota!
I eto jedva cekam 18.da mogu promjeniti prezime i maknuti ovu ljagu sa svog imena. Srecom imam jos malo za cekati nadam se da je i autorica uspjela promijeniti prezime svom dijetetu i da se to dijete nece ovako zivcirat i sramit prezimena ko ja.
tea22 is offline  
Odgovori s citatom