Pogledaj jedan post
Old 15.09.2005., 11:00   #15
da vam čika AmADin_gospo objasni... ovako... Španske mučice su ustvari destilovana muda od muha govnara iz šmpanije tako da nemaju efekta ni na šta.... hehe, šalim se,
elem. ovo vam hoču reči a to je ISTINA I SAMO ISTINA... ima jedna stvarka koja je bolje od španske mušice a to je Veterinarska Španska mušđica koja se koristi za oplodnju krava, elem ona ovako fercera,,... namjenjena je za upotrebu na životinjama i veoma je jak koncentrat hormona koje utječu na ženske sisare. u veterinarstvu se koristi oralno ili vaginalno zavisi od situacije i psihičkog stanja krave... tableta je veličine 2 cm i debljine oko 4-5 mm.. ako se daje kakvoj curi onda se može maximano dati 1/4 tablete s tim da se mora paziti da je cura zdrava i da nema slabo srce... tableta djeluje za 10 ak minuta i pravi je cirkus šta radi... cura popizdi maximalno i upali se ko kakva napaljena kurva ninfomanka.... počne se vlažiti cijela i jebala bi se sa namještajem a tek sa kakvim momkom... to ne treba da govorim... ako znate kakvog veterinra pitajte ga da ne gude da ja prosipam šuplju.... toliko za sada od mene o španskim mušicama...
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline