Pogledaj jedan post
Old 16.01.2013., 07:53   #6
Quote:
artur222 kaže: Pogledaj post
...
što se tiče phenibuta zanimljivo bi bilo znati koje su dugoročne posljedice jer to šta ga daju astronautima je po mom mišljenju zato jer živčani astro može uništiti svemirski program koji vrijedi vrag zna koliko milijardi dolara pa ga je bolje malo oraspoložiti za par dolara (rubalja)
O tome i govorim. Astronauti imaju sa sobom phenibut kako bi se u slučaju po život opasnih i stresnih situacija u potpunosti smirili, ali ne na način kao što smiruju npr. xanax i ostale tablete za živce. Nakon uzimanja phenibut-a nisi anksiozan, ne paničariš, ne utjeće na motoriku i nema nikakvih nuspojava. Čitao sam da ga mnogi uzimaju prije razgovora za posao ili za vrijeme velikih projekata u firmi. Smiren si, al mozak ti radi savršeno. Neki spominju da pod večim dozama i boje ljepše izgledaju i muzika ljepše zvuči (??). Ovo ne mislim isprobavat.

Mislim da ne postoji tableta koja nema dugoročne posljedice i zato je najbolje pazit sa svime, a tako i sa ovim. Jednom do dva × mjesečno u normalnim dozama (bez alkohola) ne može štetit.

Ovdje je objašnjeno na koji način djeluje phenibut + iskustvo osobe koja ga koristi 9 godina:
http://www.goodlookingloser.com/2012...enibut-review/
bigfear is offline  
Odgovori s citatom