Pogledaj jedan post
Old 19.06.2017., 12:44   #205
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Zanimaju me situacije sa samohranim ocevima.

Znaci samohrani sam otac dvoje djece, sin i kcer koji su jos dosta mali, 5 i 8 god.
Nakon prekida odnosno razvoda braka bivsa se zena uopce vise ne javlja djeci, vidim da ih to pogadja i mene boli kad ih vidim takve.

Ono sta me zanima na koji nacin pronaci nekoga novog ako se nigdje ne izlazi, nemoze se dvoje djece ostaviti same i izaci negdje, znaci osudjen sam da budem kod kuce sa njima, ne doslovno zatvoren u kuci jer ipak imam nesto slobonog vremena kad su u skoli i vrticu, ali neke vecernje izlaske ili nesto slicno mogu prekriziti jer su navecer oni samnom i ponoci naravno kad spavaju.
Znaci zanima me kako ste vi koji ste samohrani roditelj pronasli nekog novog, na koji nacin?
Cini mi se da nam je najlakse pokusati nesto preko interneta jer uzivo se ovako puno teze dolazi do prilika, a ima i druga stvar, a to je da i ako se svidimo nekom kad se cuje da imamo djecu zacas se ohlade, ovako preko interneta kome ne smetaju djeca moze se odma reci da smo samohrani roditelji pa vidjeti zeli li i dalje pokusati nesto sa nama ili ne.
I pretpostavljam da se najlakse spojit sa nekim tko je vec i sam samohrani roditelj, jer vecina koji nemaju djecu ipak izbjegava vezu sa nekim tko vec ima djecu.


Bok!

......ja nisam trenutačno zainteresirana za traženje partnera ali imam jedan drugi "problem"...Imam dijete od 5 godina, rastavljena sam...ponekad se nema s kime igrati....većina ljudi s djecom u braku ne voli baš druženje s rastavljenom ženom tj djetetom rastavljene žene...ili mi se samo čini...ako ste slučajno zainteresirani za povremeno druženje djece s obzirom da su slične dobi...to bi mi bilo drago...

lp
Trenutak srece is offline  
Odgovori s citatom