Pogledaj jedan post
Old 31.10.2017., 09:03   #6480
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
Cure molim vas pomoc, vjencanje je u drugoj polovici lipnja.
Neke od vrsta cvijeca koje mi se svidaju, a da sam proguglala da su sezonske tijekom ljeta su: pelargonija, lizijantus, ranunkula (procitala da ih ima tijekom cijele god), dalija, bouvardia te od proljetnih: karanfil, kamelija, bozur i kineski tulipan. Nisam sigurna bili se naslo tih proljetnih vrsta i ljeti? Svidaju mi se i mini ruze. S obzirom da nemam iskustva sto se cijena tice bila bih jako zahvalna kad bi mi netko napisao koje od navedenih su skuplje/jeftinije
Mini ruza imas tokom cijele godine u uvozu i srednjeg su cjenovnog ranga. Ako bi ih se koristilo uz ostalo cvijece koje je tada u sezoni, nebi trebalo ispasti suludo skupo. Za cijenu cvijeca u sezoni je tesko reci tocnu cijenu sada jer ovisi koliko ce cega biti iduce godine u lipnju . Karanfili se takoder vecinom uzimaju iz uvoza i oni nisu skupi. Proljetne vrste se takoder mogu naruciti ali obzirom da nisu u sezoni cijena je upitna. Ako ne mislis raditi dekoracije sama, cvjecar ce ti pomoci u odabiru cvijeca sukladno tvojem budzetu .
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom