Pogledaj jedan post
Old 14.11.2017., 20:49   #7077
Slugterra super, bitno da si ti mirna i da je sve super

Evo ja ću reći da mi je iskreno žao da ne radim i svaki put kad se sjetim da ću tijekom prve godine djetetovog života morati tražiti posao i ići po razgovorima nije mi svejedno. Suprug i ja si trenutno možemo priuštiti moju nezaposlenost i srećom imala sam naknadu s burze tijekom ovog ljeta pa nam je lakše prebroditi ovaj dio dok nemam nikakva primanja. Volim imati svoju sigurnost i svoj novac, a volim i raditi i zato zasad ne razmišljam o ostajanju doma dok dijete ne poraste. Ne bih voljela imati veliku razliku između djece, ali zbog svog duševnog mira planiram imati sljedeće dijete tek kad ću imati siguran posao i kad ću znati da se nakon godine dana imam gdje vratiti.

Moja je trudnoća zbilja nezahtjevna i super se osjećam, zato mogu reći da naravno da je to drugo stanje i da ima bezbroj razlika, ali zasigurno nije bolest ni opravdanje za ne znam ni sama što. Mene više živcira što moji bliski ljudi trepere oko mene i za sve me ispituju jel mogu i kak ću ja to pošto, kažem, zbilja nemam nikakvih poteškoća. Tek sad ulaskom u treće tromjesečje primjećujem da mi je nešto teže, da se više uspušem ali i dalje se trudim raditi sve ko i prije
Punjena maslina is offline