Pogledaj jedan post
Old 31.07.2007., 18:24   #5
Quote:
guerriera kaže: Pogledaj post
mamma mia, kakva enciklopedija?? ja imam samo onu debilnu knjigu s hrpom nejasnih formulacija, pravopisnih i gramatičkih grešaka i pokojom jugoslavenskom riječi od Mikića! Čekam da ga netko ubije, da umre prirodnom smrću ili da mi kaže cijenu ispita...
kako je to žalosno što nas jedan takav besmisleni ispit (ili sam ja propustila onaj dio kad su nam objašnjavali smisao svega toga) toliko koči! diplomirat ću nas još tri faksa, zaposlit se, udat i rodit djecu prije nego što sve te besmislene stvari naučim!
a ona debela knjiga s velikim naslovom FILM . ima ih u knjižnicama grada zagreba, sam to znam.
Iskreno sumnjam da će ga netko ubiti ili da će odapeti prirodnom ili nekom drugom smrću, ali možda ode u svoj hollywoooood pa nas ostavi na miru LOL.
Btw. ja završavam još jedan faks , al da, medijsku nisam dala, jednostavno se ne mogu natjerati učiti nepotrebne gluposti i fuc... godine jer mi stvarno u životu neće trebati, al kad je tako...Baš sam je neki dan izvadila ( skriptu ) i krenula čitati, pređem jedno poglavlje, dođem na drugo, prvo mi ispari brzinom munje. dosadnoooo
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom