Pogledaj jedan post
Old 07.05.2012., 16:23   #58
Quote:
Ivan Ahilej kaže: Pogledaj post
Samo da se zna; ja još nikoga nisam prijavio za ništa, niti jedan post, a istina uvijek najviše boli...
OK istina no mora li ona biti na svakoj temi bez obzira na njen sadržaj. Stavljaš linkove nepovezan sa teme ili na teme gdje je očito nešto vezano za KC stavljaš linkove protestantskih svećenika, ...

Nemam ništa protiv, stavljaj te linkove i otkrivaj istinu ali na mjestu gdje to priliči. Otvori temu imena npr. medijskim izvještajima do istine o KC, skupljajmo linkove s istinom o KC, Crkva u medijima ... i onda tu može netko raspravljati i reći što smatra odnosno ne smatra dobrim u tom članku.

Ovako agresivno upadanje s izrazima biblija je bullshit, Isus je gay, debilana... s xy nepovezanih linkova s raznoraznih izvora je pretjerano. Probaj se okušati takvim upisima na drugim podforumima. Nisam siguran da ćeš dugo izdržati bez kartona.

Tako da meni ne smetaju postovi kao postovi, odnosno smetaju mi utoliko što se ne slažem s njima. Smeta mi način na koji to radiš i koji bi meni u svakom slučaju dodatno popunio kartoteku.

Evo ja povlačim svoju žalbu nije da ima neke koristi od nje.
OliverZG is offline