Pogledaj jedan post
Old 10.09.2016., 22:06   #45
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
LAko je na stvari gledati na objektivan nacin kada te ne pogadaju osobno. Inicijative ZM mene osobno pogadaju i iako je ona samo druga strana istog novcica, ona je ujedno i "vasa zla".
To je ljudski, vrlo je tesko zadrzati hladnu glavu i potpunu objektivnost kod stvari koje te se osobno ticu i stete ti.



Tko im brani iznijeti stav?



Cijem trendu? Mislis da su oni koji javno iznose svoju seksualnu orijentaciju svima dragi? NE! Cesto su toliko omrzeni da to bude i opasno.



Lijepo je sto gospodin smatra kako " tiha vecina " zeli biti zatvorena unutar svoja 4 zida jer je to jedini nacin na koji svojim postojanjem nece vrijedati tradicionalne osjecaje.



Ako se zatvore unutar svoja 4 zida, nema opasnosti.



Tu se donekle i slazem. U USA je sloboda govora uzdignuta do neba. Neonacisti masiraju i pozdravljaju. Europa se odlucila za drugacije. ONa dokazano zlocinacke rezime ne dopusta velicati, niti omalovazavati zrtvu. Ne dopusta zagovaranje otvoreno rasistickih metoda i njihovo velicanje.
Tesko je reci sto je bolje...



Trump to pokusava izgradnjom zida. Zanimljiva metoda. Gayevi nikada nisu bili zasticena vrsta jer je to suvise malo glasacko tijelo i zato su oduvijek bili pod " manjine "
Orlando je pokazao da psihicki bolesna osoba ne bi trebali imati mogucnost nabaviti oruzje.
I Evropa i Amerika su se odlučile za diktaturu političke korektnosti gdje se sasvim benigne stvari s lakoćom etiketiraju, cenzuriraju i guše, što je jedna od najbesramnijih manipulacija moderne povijesti. Slobode govora jedva da ima, neslužbeni politički komesari odlučuju što može, što ne.
Ne znam kako ostali, ali ja sam željan slobode.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom