Pogledaj jedan post
Old 17.03.2017., 02:31   #9
Quote:
kar0cca kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi.Nadam se da sam pogodio mjesto gdje postavit temu.
Htio bih poceti nesta uzgajat.Imam jako puno zemlje koja zjapi prazna.
Imam sumu ispod kuce koja je dimenzija 100 metara sa nekih 50 mozd.Kroz sumu tece mali potocic tako da ima i vode za zivotinje.
Ta suma je spojena na moju zemlju koja je dimenzija 250 metara sa nekih 100 metara.Tako da imam podosta zemlje.
I meni frend govori da si ogradim tu sumu i da uzgajam svinje unutra i kaze da mogu dobit poticaja na tu zemlju ako otvorim opg.
Sad ja o tom nemam blage veze kako i sta pa me zanima dal ima ko kakav prijedlog sta bi mogo tu uzgajat.
Ako je rjec o nekim zivotinjama imam zemlje i za kuruzu posadit i tak neceg za hranjenje.
Naravno netrazim da mi sad netko u detalje pojasnjava sta i kako nego samo da mi se da par prijedloga pa da vidim sta i kako jel meni napamet pada samo svinje uzgajat i konje za meso a mozda ima nest sta je puno vise isplativo od tog dvoje.
U slucaju uzgoja zivotinja trebam samo sklepat neku baraku u sumi i ogradit sumu za pocetak.
Drugi frend mi je reko da si kupim konja pa da naplacujem jahanje
Sad neznam kolko bi to islo i dal je izvedivo al probajte mi dat par savjeta pa cu dalje sam se rapitivat.
Cca 3 hektara zemlje u komadu, potok i neka mogućnost navodnjavanja, šuma koja radi zaklon/hlad i uz nju se mogu uzgajati biljke kratkog dana.. zanimljiva kombinacija koja nudi dosta mogućnosti ali pokušaj odgovoriti na pitanja iz mog prijašnjeg posta
meliri is offline  
Odgovori s citatom