Pogledaj jedan post
Old 12.02.2009., 22:06   #52
Quote:
ribica35 kaže: Pogledaj post
Jedno pitanjce za fish1968 ili netko tko se razumije..
Pluton će za koju godinu doći na DC, a znamo što je Pluton, ne? (A prije toga dolazi mi na Marsa, tj. već su u konjukciji i rade mi kvadrat na natalni Pluton, što me li čeka?) E pa sad s obzirom da sam se ove jeseni rastala od supruga i živim sa drugim, zanima me je li to meni opet nešto prijeti kad mi sjedne mister Pluton na DC? 2008. Saturn mi je šetao IC-em, a Uran na MC-u možete samo zamisliti, rastava je naprosto bila neizbježna...
Mars je niža oktava Plutona....prizemniji oblik te razorne energije pa u periodu Plutonova tranzita preko Marsa dolazi do neke vrste ispušnog ventila toj Plutonovoj energiji. Nešto poput situacije u kojoj zazviždi ventil na express loncu jer je unutar lonca počelo zaozbilj vriti.

Zato je u vrijeme egzaktnog tranzita važno da osoba pametno raspolaže vlastitom fizičkom energijom, ali i da njeguje veću otvorenost i toleranciju prema svom partneru ili pak njegovim ekstremnijim potrebama (kojih će biti). Suradnja je na kušnji.

Što se tiče tranzita Plutona DSC-om, on obilježava promjene i razvitak novih stavova vezanih uz potrebe (pristupe) bliskim vezama (ali i ostalim partnerstvima). Kako se Pluton dugoročno zadržava u jednom znaku tako se u konjunkciji s važnim točkama natalne karte odnosi na neku vrstu novog evolutivnog ciklusa. U slučaju DSC-a to podrazumjeva nove načine ophođenja, ali i neke potpuno nove, "moćne" ljude u vlastitim životima.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom