Pogledaj jedan post
Old 14.11.2012., 16:10   #74
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da se moze ista uciniti po pitanju tog neplaniranja. Zenska ima 15-ak godina staza, starog psa je tesko nauciti novim trikovima.

Nisam ja nikakva ogorcena nadzak baba , mozda tako djelujem zato sto sam prilicno temperamentna i lajava. Zapravo sam vise tip koji od svega (ok, ne bas svega ) napravi zajebanciju. Ali ja imam ozbiljno dijete (ne znam kako, ali genetika je ocito zajebana stvar) koje na moja glupiranja sve cesce reagira kolutanjem ocima i nadurenim: No, mama!

Naravno, to ne znaci da banaliziram njene "probleme" i da ne razgovaramo i ozbiljno.
Ajme meni! Žena ima još 30 godina staža do mirovine!!! SEDAM I POL GENERACIJA, a dosad je odradila TRI I POL. Nije baš početnica, no ni blizu osobe koja se ne bi morala i trebla korigirati, za dobro budućih generacija i za svoje dobro.
Ona do ZADNJE godine rada MORA imati izvedbene planove. Ako to ne radi, u gadnom je prekršaju. Jasno mi je da malo popusti entuzijazam pred mirovinu, no u prvoj trećini staža...

Genetika je zajebana stvar... No i to se u nekom dijelu može korigirati, kažu do 50%.
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom