Pogledaj jedan post
Old 03.12.2013., 20:59   #44
ja sam sa siskama bila jako, jaaaaaako pazljiva. inace sam frik za siske i nosim ih valjda skoro pa citav zivot, i onda sam sebicno htjela da i zjena oka moga ima siske ali to je bilo vrlo studiozno; da, eksli sam provjeravala ravnalom vanjski kut obrva da ne pretjeram, radila trokut - jer, u cem je caka: mala djeca obicno imaju takav rast kose da im sve ide prema naprijed, pa onda masovno zavrse sa siskama od maltene 90% kose i ostaak u tri tanka rezanca doduse, siske sam joj odrezala kad je imala nekih 9 mjeseci i jos je dala da joj se prcka po kosi. do sad smo je instalirali pred laptop i pustili joj nesto uber napeto da siske skratimo. i obicno ih odrezem onak, fajn posteno iznad njenih obrva (lijepo joj stoje te kratke siskice) pa smo mirne neko vrijeme. eh, sad su skoro u ocima i vrijeme je za rezanje... ne znam kak ce to proci.

a fore sa spangicama.. moja ima tonu toga. sto mater manijakalno nakupovala, sto se nadobivala uokolo. kod nje ne pali fora s biranjem. jer bi ona to natezala po rukama, a ne imala na kosi

btw, eruditio, wow, zeno, nisam pojma imala da si uopce trudna treci put, a kad ono ti vec i rodila cestitam i svaka cast!!



kuki, za te silikonske regeneratore kazu da su strasno stetni, pa ja to bas i ne bih malom djetetu stavljala na glavu.. nama ovaj iz deema djecji u spreju skroz dobro obavi posao. nama je jedini i najveci problem to sto se ona jednostavno n e d a cesljat.

a u macadamiu investirajte svi vi koji se premisljate. koristit cete ju i vi, a ne samo klincezice. nasa je zajednicka
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom