Pogledaj jedan post
Old 16.02.2014., 13:50   #31
Koliko god da mi je drago da netko radi stranice o DR toliko mi je koma sto sve na njima mogu procitati


Evo sto sam nasao u 10 min istrazivanja i sto me je zaustavilo u daljnjem istrazivanju:

O Anti Gotovini:

"Međutim, iako je Gotovina bio spreman na razgovor, hrvatski politički vrh mu to iz nepoznatih razloga nije odobrio."

Ovo je prejadno kada znamo da je sluzbeni stav RH bio da ICTY nema nadleznost nad operacijama Bljesak i Oluja jer to unutrasnja stvar nase zemlje i da nitko od tada aktivnih vojnih osoba nije mogao "razgovarati" s ICTYem.


O Gojku Susku
:

"Jedan od najutjecajnijih kanadskih magazina Saturday Night u svom dvobroju ( prosinac 1997./siječanj 1998. ) opisao ga je kao: " pizza-mana iz Ottawe koji je upalio fitilj na Balkanu, okrenuo svoju vojsku protiv kanadskih mirovnih snaga i izrastao u jednog od najodvratnijih europskih čvrstorukaša "."

Zasto bi mene bilo briga sto pise neki magazin iz Kanade koji nije u stanju pohvatati osnovne facts

U clanku o GS je toliko insinuacije i necijih impresija da je to ludo
A s druge strane nigdje spomena o promjenama u HV od kad je on postao ministar.
Kao da nije imao veze s HV nego je onako, zaposljavao rodbinu i uredivao stambeni prostor od (wow) 237 kvadrata preko HVa i to je to

A kao, Petar Stipetic, je "jedan je od ljudi koji su današnji HV i stvorili ovakvim kavim ga znamo"

A sam kaze : "Jednom je izjavio da su u tadašnjem sustavu OSRH, on i njegove kolege koji su potekli iz JNA i njenih visokih vojnih škola, u najmanju ruku marginalizirani i gledani kao opasnost."
Dakle u isto vrijeme je ustrojio HV i bio marginaliziran
I naravno nigdje spomena o njegovom udjelu u padu BP.

I da,
GS je u slobodno vrijeme, u drustvu buduceg predsjednika Vrhovnog suda RH, ispaljivao zolje na nevinu srpsku nejac i tako zapalio Balkans, te pokretao HV u nepostojecu bitku s Kanadana u Medackom dzepu
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom