Pogledaj jedan post
Old 27.05.2014., 23:16   #84
Quote:
smjeskica kaže: Pogledaj post
Zamišljam da je ovaj post napisala svekrva..."Supruga mu nije napravila da jede, ni juhicu mu nije skuhala, otišla je susjedi a zna da on ako i jeste gladan to neće priznat, ne očekujem ništa od nje ali zašto jedinom mužu kojeg ima ne želi dati jesti".

Ne znam, mora da ona zapravo ne voli svog sina, bar ne onoliko koliko ga ti voliš, i iz inata će gledati kako skapava od gladi.
Pretpostavljam da na takav odgovor ciljaš?

S druge strane, možda, ali samo možda, ima realan strah da ne ispadne prenametljiva svekrva koja se u sve miješa i nameće, te ako joj sin kaže da nije gladan onda ga ne hrani na silu, ako se ponudi da pomogne a ti joj kažeš da skuha juhu, onda je i skuha...nije li to vrlo pošteno?
Ona se u sve umijesala onog trenutka kad mi je rekla da mi je kuca prljava, da joj sinu ne peglema kosulje, da cu napraviti divljaka od njezine unuke jer umacem kruh u umake, da bi bilo bolje za njezinog sina da me nikad nije upoznso, da moj otac nema pravo prespavati u kuci mog muza i mene kad nam dodje u posjet (udaljeni smo 120 km), da je njezin sin nesretan sa mnom i jos puno toga...

Situacija je izgledala ovako: pecem palacinke i izmedju svake nove usisavam kucu, ona sjedi na balkonu, pusi i prica kako joj se soava i onda ubaci kurtoazno - treba li sto pomoci.

Meni ne treba njezina pomoc, ali ta je zena mene optuzila da sam lijena
.Zena koja mi je jutro uoci po zivot opasne operacije moga muza/njezinog sina, kukala kako od stresa nije mogla spavati i da je uspjela odspavati svega 5 sati. Pa ja spavam 5 sati kad mi je sve po taman. Lijezem u 1, ustajem se u 6,.cijeli dan sam u pogonu i navikla sam rtako.
Boze moj, nismo svi isti, ali jadno je da me takva osoba optuzuje za lijenost. I to osoba koju sam u nekom trenutku zivota iskreno voljels.

Ta zena ne prestaje pricati, ljudi moji. I nikad nikig ne slusa, ona se uhvati teme koja joj odgovara i samo ona brblja. Prije mi je to bilo simpaticno, djetinjato,.luckasto, sad mi njeziino brbljanje stvara mucninu.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline