Tema: Chat Chat; phase III
Pogledaj jedan post
Old 12.10.2017., 20:58   #2122
Nažalost, evo ja kao privatnik ću to reći, zbog malobrojnih privatnika (kada se pogleda cijeli bazen) koji su muljatori i koji su izrabljivali radnike se baca jako ružan pogled na sve nas ostale..a kakva je realnost? Da većina firmi teško preživljava, radi praktički za svoju plaću + radnika (ako radiš posao gdje ne možeš sam), i nadaš se nekoj zaradi, koja dosta često bude prepolovljena jer moraš ulagati nazad u posao, ili ti baš rikne mašina ili auto za posao. Velik broj ljudi misli da čim si privatnik znači da si pun para i da si govno od osobe. A kada vidim nekoga da otvori firmu, kroz 6mj vozi novi Audi, i ljudi misle da je uspio. A iskreno, onaj tko je u tom poslu, zna da ti banke daju što god želiš ako si transparentan, ili novi pa te žele i oni izrabiti. Ja sebi iskreno, mogu dozvoliti da odem sada i uzmem auto od npr 300 tkn, čisto jer znam da će mi banka DOZVOLITI jer mi gleda plaćanje unazad zadnjih par godina i vidi da uspijevam sve plaćati, i da imam dovoljno velik promet. A jedino od kredita što sam dizao, jest otvorio minus do 30 tkn ako mi ikada zatreba (poslovni), i 60 tkn kada mi je trebalo hitno u roku 1 dan, i stavio na 2g da plaćam.

A da su ljudi lijeni, bogami jesu....dosta njih ne želi ništa raditi, dok sa druge strane imaš ljude koji žele raditi, ali hej, završio sam ekonomiju, barem 8000 kn početna plaća, jel?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom