Pogledaj jedan post
Old 21.10.2017., 11:29   #7663
Quote:
Sifon kaže: Pogledaj post
Pozdrav , imam jednu staiger sprinter specijalku doma , rastavio sam je i u kutiji je jednoj , mislio sam je restaurirat ali promjenili su se planovi

Htio bi staviti nove kotace sa gumama , nove kocnice sajle i sic stavit da bude u voznom stanju

Nisam neki koji radi puno km sa biciklom tako da mi netreba nista high end od kotaca sa gumama ali samo da felge po mogucnosti budu crne

Koliko bi me kostali ti dijelovi i dal postoji tu na forumu ili ako znate nekoga tko bi mi mogao nabavit mozda jeftinije te dijelove i slozit ?


Imam i jedan rog senior orginal stanje za prodaju ako je tko zainteresiran

Hvala
Imas temu restauriranje stare specijalke od koji xyz stranica u kojoj je manje vise svako pitanje postavljeno i odgovpreno nekoliko puta

Za kotace bih racunao çca 600 do 1000kn, sajle i buziri su sica, kocnice ako bas trebaju nove bi mogle biti skuplje. Akomje neki drugi dio otisao, nekad to moze biti sica za popraviti, a nekad to generira citav niz izmjena na biciklu ako se do odgovarajuceg dijela ne moze doci.

Glede uzimanja nekog da ti to odradi, moguce je ali pitanje je da li si voljan ulagati toliko, vecina obnova ide tako da se cijena rada ne uracunava u ttosak jer to netko radi sam za sebe iz gusta. Dijelove sigurno mozes dati nekome, recimo pletenje kotaca.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is online now  
Odgovori s citatom