Pogledaj jedan post
Old 26.08.2008., 12:57   #1
Glazba koju volimo - astrosimbolika

Evo pričao sam sa fish o drveću i njezinom laptopu u jednoj rečenici, a osviješten činjenicom da su sve moje teme ovdje = top teme odlučio sam pokrenuti još jednu iz koje se vidi kakvu glazbu netko voli.

Naravno i ovdje moramo vidjeti primarno usmjerenje ličnosti kroz 3 biblijska vladara - ascedenta, sunca pa mjeseca.

međutim ovdje nije bitno toliko duboko zagrebati, dovoljno je da vidimo mjesec i veneru. Mjesec je ono što nam godi duši a Venera je ono što volimo, a venera je i glazba na kraju krajeva.

idem prvo pokazati na sebi pa ću na vama =

venera u vagi u 9 polju = prvo sam počeo slušati klasičnu glazbu koja mi je bila fascinantna, međutim napuštam ju kasnije = opozicija Jupiter, i tražim nešto novo (opet Jupiter) Moj Mjesec je u Biku i snažno ga budi Škorpion zbog opozicije Plutona, dakle istočna glazba, bosanski narodnjaci ;D ali opet samo kad sam pijan = Mjesec 120 Neptun

Ljudi koji imaju Mjesec u Biku i neki aspekt neptun kad tad će početi slušati narodnjake.

A thompson se kod mene isto lijepo vidi. Suvladar 5 polja = ono što volimo Merkur je u škorpionu jako blizu Markova Sunca i Venere i zato ga volim slušati.

Eto malo za početak.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom