Pogledaj jedan post
Old 30.10.2010., 02:48   #16
nema frke baky


opet hvala
nisam ni ja baš forumaš,al bolest me spizdila skroz pa sam se dosta naučio silom prilika.
evo drago mi je da se javio i Bioux,pa nek nam i on pomogne,,,kakvi su njegovi simptomi i kako se on nosi sa ovim i kako se baš utvrdio taj CMT tip5(koji su simptomi itd).
što se tiče ovog što si ti napisao baky,nažalost puno zajedničkog imamo-udubljena stopala( i ja moram nositi orto cipele ,,probao sam i neke uloške al sve je to loše,jer mi je stopalo jako oslabilo),oštećene živce,otežan hod,mišićnu slabost itd.sad me zanima gdje u ljubljani se to može testirati(jel znaš ime ustanove-bolnice) na CMT i to ostalo izvidit u vezi gena i koliko ta priča košta da se rješimo enigme koja nas je zadesila.mene ovo već polako dobro "prespaja" pa se bojim da me ne bi uzelo skroz jer i sad već nisam za ništa.
a za Bioux-a imam pitanje gdje i kako on vježba i kako funkcionira i slično,,,dal netko njemu u familiji ima ovo sr..nje od podmukle bolesti,koji su njemu simptomi i sl...
unaprijed Biouxam se zahvaljujem i ako ja vama mogu pomoći sa svojim znanjem također izvolite.
pozz ekipa i pomozite opet molim,,, jer ovo je stvarno za psihijatriju !!!!
__________________
hvala svima
twister is offline  
Odgovori s citatom